Autostrada A4 Barka  Bizon Centrum Aktywacji Wiejskiej Kapliczka Raj dla wędkarza Odra Odrowąż Odrowąż z lotu ptaka Odrowąż z lotu ptaka Osp Odrowąż Pomnik poległych mieszkańców Śluza Odrowąż

Młodzież z 25 krajów świata zagościła w naszej parafii w Malni...

To było historyczne wydarzenie! W drodze na Światowe Dni Młodzieży odbywające się w Krakowie niemal 1 200 osób z całego świata przybyło do Malni, by przy wspólnej modlitwie, tańcu i śpiewie, poznać miejsce urodzenia Błogosławionego Ojca Józefa Cebuli.

Pielgrzymi przybyli z  Kanady, która liczyła ponad 300 osób, kolejno grupa z Polski ok. 190 osób, Włochy ok. 140 osób , z  Australii, Belgii, Białorusi, Brazylii, Chin, Czech, Francji, Hiszpanii, Hong-Kongu, Irlandii, Kamerunu, Madagaskaru, Meksyku, Niemiec, RPA, Rumunii, Srilanki, Swazilandu, Turkmenistanu, Ukrainy, USA, a nawet z małej Zambii .

Wszyscy przybili zostali ugoszczeni przez parafian śląskim kołoczem i kawą. Po  mszy św. młodzież wspólnie bawiła się na placu przykościelnym.  Wszyscy z uśmiechem na twarzy, z radością w sercu oraz umocnieni w wierze opuszczali powoli plac kościelny udając się w dalszą drogę do Krakowa.

 

 

Pogoda
02 marca
wtorek
Newsletter
Kalendarz
Kursy walut
1 EUR = 4,52 PLN
1 CHF = 4,12 PLN
1 USD = 3,76 PLN